Nie możesz złożyć nowego zamówienia w swoim kraju. United States

Nowy kwiatowy trend

Nowy kwiatowy trend

NOWY KWIATOWY TREND DLA TWOJEGO DOMU

 

Uwielbiasz, gdy zieleń gości w twoim domu, ale nie masz ręki do kwiatów? Przedstawiamy Ci najprostszy, a zarazem jeden z najpiękniejszych tegorocznych trendów: rośliny z korzeniami zamkniętymi w szklanych wazonach — tych szukaj w naszym sklepie internetowym pod adresem: www.zeszklem.pl

Jedyne co potrzebujesz to wybór odpowiedniej rośliny, która będzie stanowić bazę dla twojego projektu oraz jako zwieńczenie szklany i przeźroczysty wazon. Następnie usiądź wygodnie i obserwuj, jak twoja roślina kiełkuje i rozwija swój system korzeniowy.

kwiaty w wodzie

Tak wyhodowana roślina jest trwała i praktycznie trudno ją zaniedbać, gdyż ciągle przebywa w wodnym środowisku – tak więc nie martw się wyjazdem na wakacje – jak wrócisz ona wciąż będzie żywo-zielona – nie musisz jej podlewać i nie jest wrażliwa na nadmiar słońca.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej wskazówki znajdziesz w dalszej części tekstu. Czytaj śmiało! :)

 

 

WYBÓR ROŚLINY


Niestety nie wszystkie rośliny dobrze znoszą hydroponiczną (wodną) uprawę. Jednakże, odsetek tych, dla których wodne warunki są idealne jest wciąż ogromna. Zioła (takie jak mięta, oregano, bazylia, rozmaryn, lawenda czy szałwia) rosną szybko w warunkach wodnych i już od pierwszego dnia możemy cieszyć się nowymi zielonymi listkami.

Również, niektóre z typowych domowych roślin sprawdzą się w takiej aranżacji np. Filodentron, Bluszcz Pospolity, Męczennica lub bajecznie piękny Koleus Blumego. Oczywiście chcesz mieć więcej kwiatów w domu, także śmiało próbuj i testuj inne kwiaty! U nas sprawdziły się też te bardziej popularne jak Niecieprek oraz Begonia.

w wodzie

Następnie zalej swój ozdobny szklany wazon świeżą czystą wodą. Zanurz w niej swoją zaszczepkę i obserwuj jak rozrasta się system korzeniowy, a twoja roślina puszcza pierwsze pędy i liście.

Co najciekawsze! – wszystkie te kwiaty będą żywo zielone oraz z pewnością rozkwitną nawet w środku zimy! :)

Related Posts:

Zostaw komentarz

Wszystkie pola są wymagane

Wpisujesz komentarz jako :
Twój E-mail: (Nie opublikowany)
Komentarze:
Przepisz kod: